zabiegi antycellulitowe

Cellulit, zwany również „pomarańczową skórką”, to zbyt duża ilość tłuszczu nagromadzonego pod skórą. Problem ten dotyczy niemal 80% kobiet w okresie pokwitania, choć często doświadczają go również młodsze osoby. Aby uporać się z uporczywym problemem, pomocne okażą się zabiegi antycellulitowe. W tym artykule podpowiemy, które z wyżej wspomnianych będą najskuteczniejsze.

Najlepsze zabiegi na cellulit – co wybrać?

Osoby, które chciałyby pozbyć się cellulitu, powinny rozważyć zabieg jakim jest mezoterapia bezigłowa. Polega on na wprowadzenie w głąb skóry składników, które kolejno są aktywowane przy użyciu impulsów elektrycznych. Dzięki temu cellulit zmniejsza się lub całkowicie znika. Efekt końcowy uzależniony jest tak naprawdę od tego, w jakiej kondycji była skóra przed wykonaniem zabiegu. Wartym uwagi zabiegiem na cellulit jest także mezoterapia mikroigłowa, która nosi także nawę rollera. Zabieg polega na wykonywaniu mikronakłuć, które pobudzają i regenerują skórę, a to w konsekwencji pozwala pozbyć się „pomarańczowej skórki”. Tego typu zabiegi wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej lub salonach kosmetycznych w każdym dużym mieście, takim jak np. Poznań. Na jego terenie działają liczne lokale, świadczące tego typu usługi, dzięki czemu bez większych trudności można znaleźć ten odpowiedni dla danej osoby. Zabiegi antycellulitowe wykonywane w takich miejscach to również rozmaite masaże. Najlepiej sprawdzają się te wykonywane bańką chińską, miodem czy ściśle ukierunkowane na likwidację cellulitu. Dobrym rozwiązaniem na pozbycie się cellulitu jest także body wrapping. Zabieg polega na wmasowaniu w odpowiednie partie ciała warstwy borowiny. Kolejno podgrzewa się ją do temperatury 42 stopni, a ciało owija folią.

Inne skuteczne zabiegi na redukcję cellulitu

Poza wyżej opisanymi zabiegami, istnieją również inne, niezwykle skuteczne zabiegi antycellulitowe. Jednym z nich jest popularna ostatnimi czasy endermologia. Poza redukcją cellulitu, pozwala ona także wyszczuplić ciało, co korzystnie wpływa na sylwetkę i ogólne samopoczucie. Tego typu zabieg polega na masażu podciśnieniowym. Jego zadaniem jest wpływanie na głębsze partie ciała, a tym samym osiągnięcie upragnionych rezultatów. Zabiegi antycellulitowe, które można wykonać na terenie Poznania, to także lipoliza laserowa, która za pomocą wiązek światła, w bezbolesny sposób usuwa tkankę tłuszczową. Warta rozważanie jest też kawitacja ultradźwiękowa z radiofrekwencją. Do jej przeprowadzenia stosuje się fale ciśnienia, ultradźwięki oraz ciepło, co pomaga usunąć cellulit.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here