Laser Soprano Titanium

Jak skutecznie i na długo pozbyć się zbędnego owłosienia? Jest na to kilka skutecznych sposobów. Jednym z nich jest depilacja laserowa przeprowadzana przy pomocy innowacyjnego urządzenia, jakim jest Laser Soprano Titanium.

Czym jest laser Soprano Titanium?

Soprano Titanium to bardzo nowoczesne urządzenie wykorzystywane do zabiegów długotrwałego usuwania owłosienia. Jego działanie bazuje przede wszystkim na laserach diodowych oraz technologii SHR. Urządzenie może być wykorzystywane również w przypadku usuwania włosów jasnych i cienkich. Prawidłowo wykorzystane jest całkowicie bezpieczne.

Kto może skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?

Z zabiegu depilacji laserowej mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest on dedykowany wszystkim tym, którzy chcą osiągnąć długotrwały efekt usunięcia owłosienia z całego ciała bądź tylko z wybranych jego partii.

Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy Soprano Titanium sprawdzi się przy każdym typie włosa i przy każdym typie cery. Po konsultacji lekarskiej do zabiegu mogą być również dopuszczone osoby mające zaburzenia hormonalne takie jak hirsutyzm.

Decydując się na wykonanie zabiegu w amaryllisclinic.pl działającej w mieście Łódź należy liczyć się z tym, że każdy, zanim zostanie dopuszczony do zabiegu, poddawany jest konsultacji lekarskiej w celu wykluczenia przeciwwskazań do przeprowadzenia depilacji laserowej. A tych jest całkiem sporo. Zabieg nie może zostać przeprowadzony:

  • u kobiet ciężarnych i karmiących piersią:
  • w przypadku wykrycia choroby zakaźnej;
  • przy aktywnych infekcjach skórnych (bakteryjnych, wirusowych lub grzybicznych);
  • w chorobach skórnych takich jak łuszczyca czy bielactwo;
  • w czasie przyjmowania antybiotyków i sterydów;
  • przy nieuregulowanej cukrzycy;
  • w chorobach nowotworowych i 5 lat po ich wyleczeniu.

Przeciwskazaniem do depilacji laserowej jest również świeża opalenizna (2-4 tygodniowa). Całkowicie zakazana jest też dla osób chorujących na epilepsję.

Czy laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne?

Depilacja laserowa jest zabiegiem o wysokiej skuteczności, jednak ze względu na to, że do zniszczenia włosa dochodzi tylko w fazie jego wzrostu, konieczne jest wykonanie kilku jego serii. Zabieg depilacji laserowej Soprano Titanium powinien być powtórzony 6-8 razy w odstępach 6-12 tygodni w zależności od partii ciała.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacji z wykwalifikowanym kosmetologiem. Jeżeli nie sa stwierdzone żadne przeciwskazania do wykonania depilacji laserowej określany jest fototyp skóry, aby spersonalizować ustawienia lasera. To ważne dla skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Dodatkowego określenia wymagają również parametry włosa (grubość, gęstość, kolor).

Depilacja polega na przykładaniu laserowej głowicy do danej partii ciała. Dodatkowy system chłodzący w urządzeniu likwiduje dyskomfort.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here