Henna jest bardzo popularna wśród kobiet i mężczyzn. Możemy robić sobie super tatuaże, ale często zdarza się tak, że zrobimy coś, co nam nie pasuje. Co wtedy? Henna to bardzo trwały barwnik, dlatego decyzje o tym czy mamy mieć tatuaż albo chcemy barwić w ten sposób brwi powinna być podjęta po głębokim przemyśleniu. Wtedy wszystko będzie tak jak trzeba, dlatego pomyślmy o tym wcześniej. Jeśli już mamy hennę i nie podoba nam się to, co zrobić? Niektóre osoby radzą żeby stosować cytrynę, ale niestety nie działa to wcale.

Henna to trudny barwnik do zmycia, dlatego trzeba będzie stosować coś prostego, ale i skutecznego. Co to będzie? Na pewno mydło i pumeks to będzie dla nas rozwiązanie. Niestety nie będzie to bezbolesne, dlatego trzeba się na to nastawić. Szorujemy długo i efekt się zmniejsza i wtedy wiemy, że to jest dokładnie to, co nam trzeba. Na pewno w tym miejscu będziemy mieć czerwone miejsce, ale jeśli chcemy się tego pozbyć to nie mamy innego wyjścia.

Można również rękę czy nogę gdzie znajduje się henna odmoczyć. Trzeba to czymś namoczyć i zakryć. Nawet na całą noc można zostawić, a wtedy będzie z tego pozytywny efekt. Henna jest bardzo modna i daje niesamowite efekty, ale nie ma nic za darmo. Z drugiej strony, jeśli już się decydujemy na taki barwnik to chyba jest nam potrzebny i nagle się nie rozmyślamy i nie stosujemy czegoś, co jest w stanie fok odbarwić. Henna po dwóch tygodniach nam zacznie schodzić, a zatem nie jest to taki okres czasu żeby nie można było poczekać.

Usuwanie z brwi

Jeśli mamy hennę na brwiach to mimo wszystko będzie o wiele łatwiej się pozbyć tego koloru. Bardzo polecany jest płyn do demakijażu. Działa to naprawdę bardzo dobrze i nasze brwi będą wyglądały o wiele lepiej. Warto takiej metody spróbować, a same się przekonamy czy to działa. To jednak nie jedyny sposób, bo można również używać do tego tej samej pianki do golenia, co do nóg. Nakładamy czekamy i już jest o wiele bladszy kolor, a pewnie o to nam chodziło.

W sprzedaży znajdziemy również różne profesjonalne płyny, które umożliwiają usuwanie henny. Warto się nad tym zastanowić i to przetestować. O ile rękę można pumeksem szorować o tyle brwi już nie, dlatego tak ważne będzie znalezienie odpowiedniej metody. Testujmy sobie na początek na małym kawałku te różne płyny, bo będziemy widziały czy nie ma na to uczulenia. Nie chcemy sobie zaszkodzić tylko pomóc, dlatego testowanie jak najbardziej będzie się do tego nadawało i tak trzeba zrobić. Na pewno będziemy zadowolone z efektów usuwania henny.

[Głosów:84    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here