Co jest dobre na siwe włosy? GR-7 Professional rozwiąże Twój problem!

W Internecie nie brakuje poradników, jak ukryć siwe włosy. Niewiele jest tam jednak miejsca na preparaty na siwe włosy, które faktycznie są skuteczne i sztucznie nie pompują rynku farb czy kosmetyków do ich pielęgnacji. My lubimy rozwiązania trwałe, skuteczne i naturalne. W poszukiwaniu tego typu produktu, trafiliśmy szczęśliwie na GR-7 Professional, któremu postanowiliśmy poświęcić osobny wpis. Jak się okazuje, nie warto myśleć, jak zatuszować siwe włosy, skoro jest na rynku preparat, pozwalający na odwrócenie siwienia!

Siwienie włosów – dlaczego to się w ogóle dzieje?

Nie ma jednej, bardzo konkretnej reguły, dzięki której możemy przewidzieć kiedy to się stanie. Siwe włosy w młodym wieku to dzisiaj wcale częsty obrazek. Niestety zwłaszcza siwe włosy u kobiet to przyczyna olbrzymich kompleksów i obniżenia poziomu samooceny. Nierówna walka zaczyna się wcześnie dlatego, że tak natura zapisała w naszych genach. Melanina, odpowiedzialna za pigmentację, może mieć mniejszą obecność w komórkach skóry wraz z wiekiem. U niektórych jest to 20 lat, u innych 60 – nie ma reguły.

Czasem siwienie włosów zależy od złej higieny życia. Statystycznie dotyczy to częściej pojawiania się siwych włosów u mężczyzn. Decyduje o tym kiepska dieta, mało snu oraz nałogi, np. nadużywanie alkoholu czy papierosów. Ważnym czynnikiem jest też przewlekły stres. To on może prowadzić do przedwczesnego siwienia.

GR-7 Professional – preparat na siwe włosy, który Wam się spodoba

Zgadzamy się z opinią, że lekarstwa mają usuwać przyczynę, a nie skutek, choć nie jest to już tak oczywiste dla przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego. W przypadku preparatów na siwe włosy jest dokładnie tak samo – skuteczny środek poznamy po tym, że działa u źródła. GR-7 Professional to polski produkt, opracowany z myślą o tym, jak ukryć siwe włosy w sposób naturalny. Nie zawiera żadnych pigmentów, jego formuła oparta jest prawie wyłącznie na ziołowych składnikach.

przyklad

Fot. Co jest dobre na siwe włosy? GR-7.eu (efekt działania)

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional ma za zadanie odżywić skórę głowy w substancje, które przyspieszają syntezę melaniny. Dzięki temu siwe włosy mają szansę powrócić do swojego pierwotnego koloru. Dzieje się to etapami i trwa około miesiąca. W pierwszej fazie, preparat na siwe włosy nakłada się dwa razy na dobę, ograniczając mycie głowy. W tym czasie, przez około 28 dni, poziom melaniny rośnie, a włosy powolutku wracają do koloru, który znamy z przeszłości (przez płowe złote, do ciemniejszych tonacji).

Po przywróceniu naturalnej barwy włosom, efekt należy podtrzymywać, nakładając na głowę GR-7 Professional raz w tygodniu, przed snem. Kuracja jest w pełni bezpieczna – płyn na siwe włosy został przebadany przez agencję EUROFINS pod kątem uczuleniowym i efektów ubocznych. Wynik był doskonały, preparat zadziałał u wszystkich ankietowanych, nie wykazując przy tym żadnych niepożądanych efektów.

gr-7

Fot. Efekt stosowania preparatu na siwe włosy GR-7

Sposób na siwe włosy – alternatywa dla koloryzacji

Siwe włosy w młodym wieku to piętno. Szukając szybkich rozwiązań często decydujemy się na koloryzację. Zwłaszcza stosuje się ją na siwe włosy u kobiet. Alternatywą wydaje się być GR-7 Professional. Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę – nie niszczy, nie przesusza i nie osłabia włosów. Jest też zdecydowanie bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego niż środki koloryzujące. Świetne recenzje GR-7 Professional zebrał także u płci przeciwnej – siwe włosy u mężczyzn to często poważny problem, a faceci zwyczajnie wstydzą się farbować włosy. W takich okolicznościach, możliwość nieskorzystania z tak skutecznego rozwiązania wydaje się być grzechem!

[Głosów:22    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here