Usługi blacharsko lakiernicze w Poznaniu

W ofercie serwisu samochodowego można znaleźć usługi blacharskie, lakiernicze, powypadkowe, a także usługi związane z renowacją i odtworzeniem. Blacharnia Lakiernia Grupy Cichy-Zasada podejmuje się również renowacji elementów karoseryjnych i ich lakierowaniem. W zakresie usług blacharstwa i lakiernictwa prace są w 100% zgodne z wymaganiami klienta.

Rodzaje oferowanych usług

Blacharstwo powypadkowe

Zajmujemy się naprawami powypadkowymi wszystkich pojazdów. Jako specjaliści doradzamy z zakresu blacharstwa i lakiernictwa oraz wykonujemy profesjonalne naprawy samochodów. Przed podjęciem decyzji o złomowaniu każdorazowo warto zlecić ekspertyzę, która może mieć zadziwiające wyniki.

Blacharstwo odtworzeniowe

Nasza firma dysponuje niezbędnymi maszynami i narzędziami do profilowania i kształtowania blachy, w takich pojazdach jak VW, Audi, Skoda, Seat, wraz z usługami lakierniczymi dla tych marek. Zatrudniamy jedynie wykształconych i doświadczonych w tej dziedzinie fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Blacharstwo renowacyjne

Blacharnia Lakiernia Grupa Cichy-Zasada zajmuje się także przywracaniem pierwotnego wyglądu – takiego jak w przypadku oryginalnej struktury powłoki lakierniczej, wraz z nadaniem i utrwaleniem wspaniałego połysku.

Blacharstwo remontowe

Każdy z samochodów wymaga okresowych przeglądów, tyczy się to również stanu karoserii. Zdarza się również, że wymaga ona remontu. Nasza Blacharnia Lakiernia rekomenduje coroczne i przede wszystkim systematyczne przeglądy, które w przyszłości przyniosą zyski w postaci tańszych remontów i poprawek blachy oraz lakieru.

Lakiernictwo wodorozcieńczalne

Aby zachować jak najwyższą jakość usług, korzystamy z technologii lakierów wodorozcieńczalnych, przestrzegając zalecenia wprowadzone przez Unię Europejską. Lakiernictwo wodorozcieńczalne jest stosowane jedynie w profesjonalnych zakładach usługowych, takich, jak m.in. nasz. Ta technika posiada niepodważalne plusy np.:

  • szeroki wachlarz kolorów
  • odpowiedni dobór kolorów
  • wysoka wytrzymałość
  • duża odporność na UV

Istnieje również możliwość zastosowania tańszych zamienników lakierów, wraz z powłokami lakierniczymi, przy wykorzystaniu materiałów powierzonych.

Lakiernictwo w Blacharni Lakierni Grupy Cichy-Zasada to jednoczesne połączenie wieloletniego doświadczenia pracowników, z nowoczesnymi mieszalniami lakierów, oraz niezastąpioną technologią jednych z najlepszych firm na świecie w dziedzinie lakiernictwa samochodowego. Nasi klienci mogą mieć pewność, że dobierzemy idealnie każdy kolor. Usługa będzie wykonana w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie na wysokim poziomie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here