waporyzator

Wapowanie jest coraz popularniejsze w naszym kraju. Być może również ty zastanawiasz się, czy nie powinieneś dołączyć do miłośników różnorodnych smaków ziół i specjalnych mieszanek. Jeśli tak, na pewno zadajesz sobie pytanie: jak wybrać urządzenie idealne dla mnie, skoro na rynku jest ich tak dużo? Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytanie.

Mini waporyzator idealny dla jednej osoby

Zacznijmy od tego, że jeśli chcesz wykorzystywać waporyzator jedynie dla siebie, najlepszym wyborem będzie dla ciebie przenośne, małe urządzenie. Dzięki temu zabierzesz je ze sobą wszędzie, gdzie będziesz chciał skosztować swojej ulubionej – lub zupełnie nowej – mieszanki.

Ogromna zaleta małych waporyzatorów to zupełne uniezależnienie od źródeł prądu. Nie musisz szukać kontaktu, albo martwić się o kabel, biegnący przez środek pokoju. Wystarczy, że bateria jest pełna, a ty w każdej chwili będziesz mógł skorzystać ze swojego urządzenia.

Oczywiście, jeśli w twoich planach jest dzielenie tej przyjemności z innymi osobami, lepszym wyborem będzie pojemny, mocny waporyzator stacjonarny. Jednak tym razem skupmy się na urządzeniach dedykowanych jednej osobie.

Zwróć uwagę na sposób ogrzewania

Susz w waporyzatorze może być ogrzewany na różne sposoby. Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na ogrzewanie konwekcyjne, które polega na niebezpośrednim ogrzaniu mieszanki poprzez strumień gorącego powietrza. Jest to znacznie bardziej efektywny sposób, niż ogrzewanie kondukcyjne, polegające na bezpośrednim ogrzewaniu suszu od ścianek czaszy grzejnej. Powinieneś zdecydować się na urządzenie konwekcyjne również dlatego, iż smak ziół będzie lepszy, niż w przypadku urządzeń kondukcyjnych.

Szybkie ogrzewanie

Zakładamy, że jak większość z nas nie lubisz czekać i nie masz czasu na bezczynne wpatrywanie się w urządzenie, które długo się nagrzewa, nim osiągnie gotowość do pracy. Dlatego polecić możemy ci wybór waporyzatora, który osiąga tę gotowość w zaledwie 30 sekund. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas i jeszcze szybciej będziesz mógł oddać się swojemu nowemu hobby.

Kontrola temperatury

Być może na początku nie będziesz chciał zbyt wiele eksperymentować, jednak z czasem możesz nabrać ochoty na wypróbowywanie nowych smaków oraz regulację intensywności aromatu. Idealnie sprawdzą się w tym celu urządzenia z możliwością regulacji temperatury, które sprawią, że będziesz mógł swobodnie decydować, jak mocno ogrzać dany susz. Dzięki temu czeka na ciebie masa dodatkowych wrażeń smakowych.

Pojemność baterii

Na koniec powinieneś zwrócić uwagę także na pojemność baterii. W warunkach dnia codziennego być może nie będzie ona dla ciebie tak istotna, ponieważ nietrudno jest znaleźć miejsce do ładowania baterii w pracy, domu czy nawet sklepie. Wyobraź sobie jednak, że wyjeżdżasz na urlop w góry i wybierasz się na pieszą wędrówkę. Pewnie także w takiej chwili chciałbyś mieć możliwość wapowania, a w tym przypadku o dostęp do źródła prądu może być trudniej. Dlatego, przewidując taką wycieczkę, lepiej będzie, jeśli wybierzesz pojemne urządzenie, które zagwarantuje ci możliwość wapowania nawet z dala od cywilizacji.

Artykuł powstał przy współpracy z LQD Store – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here