jak wygrać w mini lotto

Gramy żeby wygrać, ale czy nam to wychodzi? Lotto znane jest w całej Polsce, dlatego wiele osób właśnie w to gra. Szanse na zwycięstwo są bardzo małe, ale ryzykujemy i próbujemy swoich sił. Mini lotto bije w ostatnim czasie rekordy popularności, a to wszystko, dlatego że szanse na wygraną w tej loterii są znacznie większe niż daje nam duży lotek. Tutaj mamy jedną szanse na nieco ponad osiemset pięćdziesiąt tysięcy. To naprawdę bardzo duża szansa i to widać po osobach, które grają i wygrywają.

Nie są to duże kwoty, ale za to są to kwoty, które na pewno cieszą. To, dlatego warto zastanowić się nad tym jak zagrać w mini lotto żeby swoje szanse na zwycięstwo zwiększyć. Dzisiaj mamy o wiele łatwiej, bo wszystkie wyniki lotto można obserwować w internecie. Dawniej trzeba było albo czekać cierpliwie do losowania albo trzeba było kupować rano gazetę.

Dzisiaj nawet, jeśli przegapimy losowanie to bez problemów w Internecie wszystkie te informacje uda nam się znaleźć. Nie każdy przecież ma czas wieczorem żeby patrzeć na losowanie, aczkolwiek większość osób grających właśnie tak robi. Chcą od razu wiedzieć czy wygrały i czy mają się cieszyć czy jednak trzeba szukać swojego szczęścia nazębnym razem.

Większe szanse na wygraną

Na pewno cena mini lotto nas kusi, dlatego wiele osób wybiera takie zakłady. Można kupić więcej kuponów, a to właśnie zwiększa nasze szanse na wygraną. Na pewno na tym nam bardzo zależy, dlatego warto będzie sobie to wszystko przekalkulować. Jeśli zwiększamy szanse i możemy wygra nawet kilkaset złotych to warto próbować. W dużym lotto sytuacja jest gorsza, bo rzadko, kiedy udaje się nam trafić nawet trójkę a to dwadzieścia kilka złotych. Często nie mamy zwrotu nawet za kupony które kupiliśmy, dlatego w żaden sposób nam się to nie opłaca.

mini lotto

Trzeba zastanowić się, co jest dla nas ważne i jakie mamy szanse na to, że wygramy. Przeliczamy wszystko i wiemy, w co inwestować. Nie ma, co przesadzać z ilością wydawanych pieniędzy na kupony tym bardziej, jeśli nam to nie idzie. Trzeba sobie przeznaczyć, co miesiąc jakąś kwotę, której trzeba się trzymać, a wtedy nie popełnimy błędu i nie wydamy większej ilości pieniędzy niż planowaliśmy. Wygrana nie zawsze przygrodziu nam łatwo, ale na tym to polega. Płacą setki tysięcy ludzi, a wygrywają nieliczni.

Więcej losowań to większe szanse na wygraną

Losowania są aż siedem razy we tygodniu, dlatego nasze szanse cały czas rosną i warto to wykorzystać. Szanse na to, że wygramy piątkę w mini lotto są bardzo duże, dlatego trzeba z tego skorzystać. Nawet kilkadziesiąt osób miesięcznie wygrywa piątkę, a jak dobrze pójdzie w dużym lotto będzie to kilka osób. Sami widzimy, co nam się bardziej opłaca i warto właśnie takie rozwiązanie dla siebie wybrać. Problem polega na tym, że my liczymy na super wygraną idąca w miliony zamiast zacząć grać mniejszymi kwotami, ale za to wygrywać systematycznie.

Nie ma, co być takim zachłannym, bo wtedy można tylko stracić pieniądze i nic nam z tego nie wyjdzie. Wiele osób, które grają na każdym Zakładzie w dużym lotto wygra raz na kilka miesięcy trójkę, co oznacza, że cały czas mają bardzo duża stratę. Mini lotto to o wiele lepsze rozwiązanie dla nas, dlatego warto się nad tym zastanowić już teraz i wybrać tę grę, która daje nam więcej radości i większe szanse na zwycięstwo. Mała kwota do małej kwoty i wyjdzie z tego w skali miesiąca spora sumka, dlatego warto grać systematycznie, a wtedy wiele na tym zyskamy.

losowanie

Ile? Musimy zacząć grać i wtedy się o wszystkim przekonamy. W grach poza tym, że gramy codziennie i obstawiamy odpowiednie numery musimy mieć sporo szczęścia. Tylko wtedy uda nam się wygrywać. Jeśli ktoś tego szczęście nie ma to niestety, ale może mieć poważne problemy z wygraniem nawet małych kwot.

Nasza wygrana w mini lotto

Chcielibyśmy być bogaci, dlatego chodzimy do kolektur i tam oddajemy swoje pieniądze. Mamy nadzieje, że którego pięknego dnia szczęście się do nas uśmiechnie i to my będziemy zwycięzcami. Szanse są zawsze, a tym bardziej, jeśli wybierzemy mini lotto. Trzeba grać codziennie i wtedy zwiększmy swoje szanse. Można wybierać liczby na chybił trafił, ale można również mieć jakiś przygotowany system.

Najważniejsze jest to żeby uzyskać jak najwięcej zwycięstw, bo wtedy na pewno będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Może następne losowanie będzie naszym? Może wygramy i wreszcie będziemy uszczęśliwi? Na pewno szanse są bardzo duże, dlatego im szybciej się zajmiemy losowaniami tym lepiej dla nas, bo wtedy sami sobie pomagamy w takiej wygranej.

[Głosów:23    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here