Szkoła języków obcych w Poznaniu - nauka w sąsiedztwie sztuki i biznesu

Berlitz to centrum językowe cieszące się bardzo wysoką jakością usług w zakresie nauki języków obcych. Oddział w Poznaniu usytuowany jest w nowej lokalizacji – Starym Browarze, nowoczesnym i tętniącym życiem centrum kultury i edukacji. Położenie to zapewnia bardzo korzystny dojazd na zajęcia z każdego miejsca w mieście.

Szeroki wybór kursów i języków

Szkoła języków obcych Berlitz prowadzi kursy zarówno dla dzieci i dorosłych, jak i dla największych firm w mieście. W ofercie, obok grupowych i indywidualnych kursów tradycyjnych, znajdują się również kurs online oraz kurs Total Immersion. Ten pierwszy skierowany jest do osób, które nie mogę brać udziału w zajęciach o stałych porach, drugi natomiast polega bardzo intensywnej nauce, która już po kilku tygodniach skutkuje trwałym podniesieniem umiejętności językowych. W skład kadry wchodzą lektorzy i native speakerzy posługujący się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. Ta różnorodność sprawia, że każdy z pewnością odnajdzie idealną ofertę dla siebie.

Nauka w kameralnych grupach

Podczas nauki języka bardzo ważne jest, by kursanci czuli się komfortowo i nie byli skrępowani. Z tego powodu zajęcia w centrum językowym Berlitz odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach. Dzięki temu lektorzy mogą więcej czasu poświęcić każdemu uczniowi i skupić uwagę na problematycznych zagadnieniach. Warto podkreślić, że zajęcia z native speakerami opierają się przede wszystkim na aktywnej komunikacji, co z kolei uczy kursantów swobody i płynności w wypowiedziach. Kurs pozwala więc nie tylko przyswoić teoretyczną wiedzę, ale również wykorzystywać ją w realnych sytuacjach. Wykwalifikowana kadra i autorska, sprawdzona na całym świecie metoda nauczania to główne czynniki, którym szkoła językowa Berlitz zawdzięcza swój sukces. Więcej informacji na temat wszystkich kursów i szkoły językowej znajdziecie tutaj: berlitz.pl/szkola-jezykowa-poznan

Zajęcia dla każdego

Dobranie najlepszej formy i poziomu kursu to pierwszy krok w stronę efektywnego kształcenia. Dlatego też centrum językowe Berlitz przykłada dużą wagę do właściwego określenia poziomu znajomości języka – przed podjęciem kursu przeprowadzany jest bezpłatny test, na podstawie którego łatwiej jest poznać umiejętności przyszłego kursanta. Dodatkowo, lekcja pokazowa pozwala sprawdzić, jak wyglądają zajęcia w praktyce, by następnie razem z konsultantem wybrać najlepszy kurs dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here