figura kolumna

Kobiety posiadające ramiona i biodra o takiej samej szerokości, mogą pochwalić się figurą o kształcie kolumny. Ich talia nie jest mocno widoczna, pośladki  natomiast są dość płaskie. Taki opis z pozoru może wydawać się niezbyt ciekawy. Jeśli jednak nauczymy się jak dobierać ubrania, taki typ sylwetki może okazać się naprawdę cudowny. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/figura-kolumna/

Co jest najważniejsze?

Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie: ,,Jaki efekt chcemy osiągnąć’’. Jeśli wolimy chłopięcą sylwetkę brak talii nam nie przeszkadza, wówczas nie powinniśmy brać poniższych rad do serca. Jeżeli natomiast Twoja figura ma kształt kolumny i chciałabyś dowiedzieć się co zakładać, aby podkreślić swoje atuty, porady będą jak najbardziej dla Ciebie. Jeśli chciałabyś  zmienić coś w swoim wyglądzie, powinnaś zainspirować się naszymi poradami!

Znajdź swój atut

Jeżeli jesteś kolumną to z pewnością wiesz jak szczupła jest Twoja figura. Dodatkowo z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak długie są Twoje nogi! To właśnie one są Twoim głównym atutem. Nie bój się go pokazać. Atut ten sprawi, że Twoja figura będzie wyglądała rewelacyjnie. Zrezygnuj z krojów, przez które Twoja figura będzie pozbawiona kształtu. Nie zaburzaj swoich proporcji, a wręcz przeciwnie, wydobądź je!  – to klucz do wymarzonej sylwetki.

Co wybrać?

Dodatki, kiedy jesteś ,,kolumną’’ są wręcz wskazane. Możesz śmiało pokusić się na odważne dodatki bądź biżuteri. Dodadzą Ci one z pewnością charakteru. Dzięki temu, że posiadasz szczupłą sylwetkę, możesz sobie pozwolić na więcej i nie musisz stawiać tylko na tą skromną biżuterię. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here