Tonery Brother

Moment, w którym trzeba wymienić wkłady barwiące, jest nielubiany przez wszystkich właścicieli drukarek. Części te są kosztowne, a do tego niektórym sprawiają kłopoty podczas zakładania. Istnieje na szczęście sposób, by kupować je rzadziej i w dodatku taniej. Podpowiadamy, jak znaleźć korzystne tonery Brother!

Drukarki laserowe są coraz popularniejsze, ponieważ kosztują już coraz mniej, a są szybsze i wygodniejsze. Wkłady do nich wystarczają zwykle na 1000 stron lub więcej, przy czym nie zasychają przy dłuższych przerwach. Niestety, komplet wszystkich kolorów może kosztować nawet ok. 800 zł! Nie trzeba jednak zawsze tyle za nie płacić. Dowiedz się, jak można taniej kupować tonery Brother!

Ile kosztują tonery Brother?

Tonery Brother różnią się od siebie cenowo w zależności od modelu wkładu, a także jego koloru i pojemności/wydajności. W ofercie można znaleźć warianty na 1000 do 9000 stron. Przeciętne, najmniejsze tonery kosztują ok. 200 zł. By uzyskać szerokie spektrum kolorów, należy wykupić pełną paletę CMYK, czyli: Cyjan (niebieski), Magentę (różowy), Yellow (żółty) oraz Key Colour (czarny). Taki zestaw to zwykle wydatek rzędu ok. 800 zł.

Z tonerów Brother można dość długo korzystać, ale wszystko zależy od intensywności eksploatacji sprzętu. Zakładając, że średnio drukuje się ok. 3 strony dziennie, wystarczy wymiana raz w roku. Wiele osób wyrabia jednak znacznie większą średnią, szczególnie studenci, uczniowie czy właściciele home office. Wystarczy drukować średnio 10 stron na dzień, by musieć trzykrotnie dokupować tonery. Nawet jeśli korzysta się tylko z czerni, to nadal 600 zł rocznie na tak prozaiczną sprawę. Szczególnie młodzi ludzie rezygnują przez to z posiadania drukarki. Nie powinno jednak podchodzić się tak do tej kwestii! Takie wkłady z powodzeniem można kupować o wiele taniej!

W jaki sposób można oszczędzać na kupnie tonerów Brother?

Z pewnością jakimś wyjściem jest kupowanie tonerów Brother na promocjach lub w punktach oferujących ceny hurtowe. Takie rozwiązania nie są jednak zawsze dostępne, a do tego w większości przypadków pozwalają zaoszczędzić średnio tylko ok. kilkunastu złotych na sztuce. Istnieje o wiele lepszy sposób na tanie drukowanie w domu czy małej firmie. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. zamienniki. Są to tonery wytwarzane przez mniejszych producentów, które od produktów znanych marek różnią się głównie opakowaniem oraz cenami. Gwarantują równie dobrą jakość wydruku, a także są wytwarzane w ekologiczny, bezpieczny sposób. Do tego są często o wiele wydajniejsze/pojemniejsze, dlatego wystarczają na znacznie dłużej! To nie tylko wygodne, ale też ekologiczne – w ten sposób wytwarza się mniej odpadów. Kupując zamienne tonery Brother można maksymalnie wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi refilami, a także zaoszczędzić połowę, czy nawet dwie trzecie pierwotnej ceny!

Skąd zamawiać tonery Brother w dobrej cenie?

Niedrogie tonery Brother da się oczywiście znaleźć w Internecie. Od kilku lat działają specjalne, polskie serwisy dedykowane materiałom poligraficznym, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie uwzględnione są nie tylko wysokiej jakości zamienniki tuszów czy tonerów, ale też produkty znanych marek w hurtowych cenach. W odszukaniu odpowiedniego wkładu pomaga intuicyjna wyszukiwarka oraz wykwalifikowani konsultanci telefoniczni i online. Szybka, darmowa dostawa oraz oferty specjalne dla stałych klientów dodatkowo sprawiają, że zamawianie tonerów Brother online jest absolutnie wygodne i opłacalne. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na wiele innych rzeczy: abonament w serwisie streamingowym, książki, bilety do kina itp. Nie ma sensu przepłacać!

Tonery Brother nie muszą wcale obciążać domowy czy firmowy budżet. Kupując zamienniki można płacić kilkukrotnie mniej! Zadbaj o swoje finanse oraz o środowisko, decydując się na wygodne, opłacalne rozwiązanie. Postaw na tańszą alternatywę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here