Problemy z wypadającymi włosami mają kobiety i mężczyźni. Niestety, ale jeśli nie dbamy o swoje włosy to mamy problem z tym żeby je zachować. Kobiety, które bardzo dużo farbują włosy byle, jakimi farbami i nie zważają na to jak to powinno się robić tak osłabiają włosy, że po kilku latach już ich wiele na głowie nie mają. Sami robimy wszystko żeby właśnie tak się działo, ale później zastanawiamy się nad tym jak z takiej sytuacji wybrnąć.

W przypadku panów sytuacja jest najczęściej inna, bo oni tracą włosy w wyniku swoich genów. Ich dziadek i ojciec stracił wcześnie włosy to i oni mają taki sam problem. Kobieta traci nawet sto pięćdziesiąt włosów dziennie i jeśli nie odrastają to zaczynają się pojawiać gołe placki i wtedy trzeba się zastanowić nad tabletkami, ale czy to, aby na pewno działa? Na pewno, jeśli zdecydujemy się na jeden z suplementów diety, które są dostępne w aptekach, a reklamowane w telewizji to się zawiedziemy.

Niestety, ale to musi być coś o wiele droższego i wtedy na pewno będzie o wiele bardziej skuteczne, a właśnie my tego oczekujemy. Chcemy widzieć na swojej głowie nowe włosy. Trzeba bardzo dokładnie sprawdzać, jaki skład mają tabletki, które nas interesują. Jeśli kosztują kilka złotych to zastanówmy się czy w tak niskiej cenie możemy rozwiązać problem, z którym od lat boryka się tak wiele osób na całym świecie? W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo i jeśli coś ma naprawdę bardzo dobrze działać to nie będzie kosztowało kilku złotych tylko znacznie, znacznie więcej i to musimy sobie uświadomić.

Jaki skład powinny mieć takie tabletki?

W składzie powinna znaleźć się biotyna, która wpływa na zagęszczenie się włosów, ale również jest bardzo zdrowa dla paznokci. Przydałby się również witamina D, która według zbadań ma duży wpływ na to, w jakim stanie są nasze włosy. Witamina A również powinna się tam znaleźć, ale pamiętajmy żeby tej witaminy nie przedawkować, bo jest to niebezpieczne dla naszego zdrowia, a na to nie możemy sobie pozwolić. W najlepszych tabletkach na wypadanie włosów można znaleźć również takie witamin jak B6 czy B12.

Zanim cokolwiek kupimy to dokładnie to sprawdzamy. Wtedy będziemy wiedzieć czy to jest dla nas. Na rynku jest kilka popularnych tabletek, które mogą działać dobrze na porost włosów. Musimy to kupić i stosować dokładnie tak jak zaleca to producent, a wtedy się przekonamy czy to działa czy nie. Włosy to nasz skarb, dlatego tak o nie dbamy i robimy wszystko żeby je zachować tak długo jak to tylko jest możliwe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here