jak ściągnąć film z facebooka

Nadszedł grudzień, a więc ostatni miesiąc w roku, w którym dzieje się mnóstwo ciekawego. Już jutro mikołaj, za 3 tygodnie święta Bożego Narodzenia, a potem sylwester, na który wiele osób wyczekuje dość mocno. Grudzień jest także czasem, w którym oglądamy bardzo dużo filmów i spędzamy więcej czasu na komputerze oraz przed telewizorem.

Wszystko przez aurę za oknem, która z pewnością nie sprzyja chwilom spędzanym na świeżym powietrzu. Staramy się więc przetrwać ten chłodny okres w domowym otoczeniu i nadrobić zaległości filmowe, które czasem sięgają i kilku lat. Podobnie jest również ze mną i zawsze w początkiem listopada zaczynam mieć więcej czasu dla dobrego kina, oraz nadrabiam czas, który w lecie i na wiosnę spędza się w większości na zewnątrz i poza domem.

Wraz ze swoją dziewczyną włączamy w tym okresie nasze ulubione strony z filmami i często robimy sobie tak zwane wieczory, czy też maratony filmowe. Polega to z reguły na tym, że włączamy filmy, które mają kilka części. Najlepiej 2 lub 3, gdyż wtedy wieczór trwa dłużej, a my możemy sobie w całości przypomnieć filmowe trylogie, które widzieliśmy już kiedyś, lub są dla nas totalnie nowe. Zaznaczyć trzeba tu jednak zdecydowanie, że rzadko która trylogia nie została przez nas obejrzana, no chyba że to jest kiepskie kino. Do filmów otaczamy się oczywiście dość sporą ilością jedzenia i picia.

Muszę zaznaczyć, że tego typu seanse przy niezdrowym jedzeniu kończą się zawsze dodatkowym kilogramem. Mamy już jednak swoje sposoby na spalenie nadprogramowych kilogramów i nie trzeba się nimi zbyt długo martwić. Gdy nie możemy znaleźć naszych ulubionych filmów w miejscach, w których zawsze je oglądamy, czy też wykupujemy, zastanawiamy się jak ściągnąć film z facebooka, czy też innych miejsc, które oferują takie możliwości.

telefon i social media

Wchodzimy więc wtedy do internetu i szperamy dość mocno w poszukiwaniu stron, na których można pobrać legalnie materiały wideo i mieć pewność, że nie pobierzemy wraz z naszym ulubionym tytułem groźnego wirusa. Zdarza się tak bowiem niestety bardzo często i musimy być mocno świadomi zagrożenia. Film pobiera się z reguły kilka minut, gdyż dysponujemy bardzo szybkim i pewnym internetem, który pozwala nam na to, byśmy nie czekali zbyt długo.

Mamy sprawdzoną stronę, na której wykupujemy swój abonament i dostajemy w zależności od wysokości wpłaty gigabajty, które możemy wykorzystać na pobranie filmów. Jesteśmy tego zdania, że warto pobierać legalnie tytuły, lub też wybierać takie strony, które oferują to w taki sposób. Zawiedliśmy się bowiem zbyt wiele razy na tym, że z darmowych stron pobraliśmy wirusa, bądź zupełnie inny film, który nie zgadzał się z wpisanym przez nas tytułem. Zdarzało się też tak, że pobierał się film dla dorosłych, więc postanowiliśmy celować w sprawdzone miejsca.

Od kilku lat na naszym lokalnym rynku możemy także dostać dostęp do dwóch bardzo popularnych w świecie portali, które oferują oglądane u nich wielu ciekawych pozycji. Jest to netflix i showmax, czyli serwisy, w których to płacimy miesięczny abonament i dostajemy za to godziny materiałów, a każdy znajdzie tam coś dla siebie. Są to przede wszystkim godziny seriali, które stanowią chyba największy procent contentu dostępnego na ich serwerach.

Mimo wszystko nas interesują bardziej filmy i to w nie celujemy. Jesteśmy bowiem zdania, że seriale zabierają zdecydowanie zbyt wiele życia, które można przeznaczyć na coś ciekawego i zabić czas w bardziej pożyteczny sposób. Znamy osobiście kilka osób, które są wciągnięte w 10 seriali na raz i praktycznie każdy dzień swojego życia tracą na to, by obejrzeć je wszystkie, zarówno w sieci, jak i w tv.

film z facebooka

Oczywiście każdy ma prawo do swojego życia i rozwijania swoich pasji, ale my to drogą nie pójdziemy. Dużo większych szacunkiem darzymy wszelkiego rodzaju vlogi podróżnicze, których jest w sieci naprawdę sporo i wiele z nich pokazuje ciekawe materiały. Można dzięki takim osobom zwiedzić bardzo duży kawałek świata i poznać mnóstwo ciekawych kultur.

Jeśli więc wciągamy się w coś na internecie, to są to podróżnicze vlogi

Mamy wtedy pewność, że oglądamy coś, co tak naprawdę dzieje się w życiu i jest realne. Nie można tego powiedzieć o większości seriali, które mają wymyśloną fabułę i są oparte na bardziej dużej wyobraźni reżysera i scenarzysty. Reasumując więc trzeba powiedzieć, że miejsc w których można obejrzeć i pobrać film z sieci, jest naprawdę sporo i po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarkę, powinno nam się pojawić mnóstwo opcji do wyboru. Każdy wybierze coś ciekawego dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here