Druk wielkoformatowy – jakie korzyści daje firmie baner 5m?

Siła reklamy jest olbrzymia. Świadomie lub nie, setki razy na dobę stykamy się z przekazem marketingowym w różnej formie. W przestrzeni miejskiej ma on często formę druku wielkoformatowego. Banery UV to swego rodzaju innowacja, która od pewnego czasu znacząco zwiększa możliwości reklamujących się firm. Jakie korzyści daje druk banerów UV i dlaczego warto zainwestować właśnie w taki druk wielkoformatowy? Sprawdźmy!

Drukarnia banerów UV – jakie możliwości dla przedsiębiorców?

Zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki na lokalnym i krajowy rynku to klucz do sukcesu. W dobie morderczej konkurencji, dobry biznes musi być rozpoznawalny. Druk wielkoformatowy to reklama na dużą skalę – w ten sposób skutecznej trafia się do potencjalnego klienta i partnera biznesowego. Drukarnia wielkoformatowa (5m zagospodarowanej przestrzeni na Twoją reklamę) to miejsce, w którym zrealizujemy np. firmowe billboardy, szyldy, plakaty, materiał na reklamę na przystankach autobusowych, słupach ogłoszeniowych, gablotach itd. Wyjątkowo ciekawą techniką jest druk banerów UV.

Baner 5m wykonany w technice UV to połączenie doskonałej jakości obrazu oraz wytrzymałości. Banery UV, które dodatkowo pokrywane są laminatem ochronnym, są w stanie zachować swoje właściwości nawet do około 10 lat, bez utraty kolorów i ostrości. Co ciekawe, technika ta nie ogranicza się tylko do posterów – drukarnia banerów UV może zaoferować również niestandardowe realizacje, takie jak druk na szybach, plandekach samochodowych, posadzkach, w tym powierzchniach płaskich oraz zaokrąglonych.

Druk wielkoformatowy Poznań - Eye Design

Fot. Druk wielkoformatowy Poznań – Eye Design

Druk wielkoformatowy UV – jakie zalety?

Banery UV 5m nie powstają jak klasyczne plakaty, z wykorzystaniem tuszu i plotera. Obraz tworzony jest za pomocą tworzywa sztucznego, które pod wpływem promieniowania UV jest utwardzane i tworzy gładką powłokę, o doskonałej jakości. Materiał taki jest bardzo wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne, a druk wielkoformatowy tą techniką jest wyraźny i ostry, szczególnie żywa kolorystyka. Drukarnia banerów UV musi być jednak firmą dobrze wyposażoną i wyspecjalizowaną – polecamy banery UV Poznań – w stolicy Wielkopolski zdecydowanie znają się na rzeczy.

Wydruki wielkoformatowe – poznaj klienta nim podejmiesz decyzję!

Banery UV to świetna reklama, jest trwała około dekady, więc to rozsądna inwestycja. Decydując się na tak długą ekspozycję swojej oferty, reklama powinna być przemyślana i uniwersalna. Dobrze jest więc przed wizytą w drukarni wielkoformatowej dokładnie poznać potencjalnego odbiorce i jego oczekiwania, a także przygotować reklamę w oparciu o ponadczasowe standardy.

druk wielkoformatowy UV

Ważne, by wybrać dobrą formę reklamy. Nawet jeśli technika – druk wielkoformatowy UV – odpowiada nam pod kątem trwałości i jakości obrazu, reklama może okazać się nieefektywna, jeśli źle dobierzemy jej rodzaj. Nie zawsze billboard jest równie opłacalny jak nadruk na plandece lub drzwiach wejściowych do biura. Wracamy zatem do punktu wyjścia – dobrze zidentyfikowany odbiorca naszego przekazu – reklamy wielkoformatowej, to fundament skutecznego marketingu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here