Bal sylwestrowy w hotelu ze SPA

0
1031

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce pożegnamy stary rok i powitamy nowy. To czas zamykania spraw, wykreślania ostatnich obowiązków z listy, stawiania sobie pytań i określania nowych celów. Ale okres sylwestrowy to także przyziemne przyjemności: szukanie najpiękniejszej kreacji na bal, planowanie sylwestrowej podróży lub zapraszanie na domówkę najbliższych przyjaciół. Jedno kryterium pozostaje niezmienne: musi być naprawdę wyjątkowo.

Szalona zabawa czy cichy relaks?

Przed takim dylematem stajemy, próbując sprecyzować swoje sylwestrowe plany. Z jednej strony jakaś część nas pragnie po prostu się wyszaleć, wytańczyć wszystkie swoje złości i frustracje, pobawić się przy głośnej muzyce i deptać na parkiecie do białego rana. Z drugiej strony, chcielibyśmy także wreszcie się zrelaksować, odpocząć i zadbać o siebie, na co niekoniecznie mamy czas w codziennym zgiełku wydarzeń. Co w takim razie zrobić? Jak to połączyć?

To będzie wSPAniały Sylwester

Bal sylwestrowy w hotelu ze SPA zdaje się być całkiem niezłym złotym środkiem na nasze wahania. Za dnia zrelaksujemy się w basenie z masującymi prądami lub w łaźni parowej, skorzystamy z masażu lub postawimy na przyjemny i odprężający zabieg naszej twarzy. Wszystko po to, by na wieczór być jeszcze piękniejsze, niż zwykle, a co najważniejsze – kompletnie odprężone!
Wieczorem natomiast można już zawojować parkiet. W końcu sylwester w hotelu SPA to nie tylko masaże, maseczki i zabiegi, ale również zabawa.
Oczywiście, najlepiej zacząć się jak najwcześniej rozglądać za korzystnymi ofertami. Wiele miejsc oferuje cały pakiet sylwestrowy w hotelu, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić (np. na wystrzałową kreację!).

Najważniejsza noc w roku

Sylwester w hotelu SPA to także całkiem niezła rodzinna opcja. Dziś w wielu tego typu miejscach na okres świąteczno-sylwestrowy zatrudniani są także różnego rodzaju animatorzy czasu wolnego dla dzieci, którzy z pewnością zapewnią naszym pociechom szereg atrakcji – a zmęczonym rodzicom należny im spokój. Życzymy wspaniałej zabawy!

Artykuł powstał we współpracy z hotelem Grandroyalhotel.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here